SSS

1- Sitenize üye oldum, kitap okumaya başlayabilir miyim?

Kitaplarımıza erişim sağlayabilmeniz ve diğer imkânlarımızdan faydalanabilmeniz için abone olmanız gerekmektedir.

2- Nasıl abone olabilirim?

Üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra “Ödeme paketleri” ekranı karşınıza çıkacaktır. 

Buradan yıllık aile paketini 199 TL'ye satın almak için “Satın al” butonuna tıklayınız.

Açılan “Ödeme formu” sayfasına kart bilgilerinizi girdikten yahut havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra “Ödeme yap” butonuna tıklayınız ve bankanızın sizi yönlendireceği onay işlemlerini yerine getiriniz. Abonelik işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır.

3- Siteniz ödeme işlemleri için güvenilir mi?

Elbooxs.com’da kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uygun olarak işlenmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, sitemiz dâhilinde tutulmamaktadır. 

Ödeme işlemlerinizde ParamPos online tahsilat sistemi ile çalışılmaktadır. 

Elbooxs.com sitemiz, 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır.

4- Havale ile ödeme yapabilir miyim?

Elbette, kredi kartı yahut havale seçeneklerimizle ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

5- Aboneliğimi ailem ile paylaşabilir miyim?

Aile paketini satın aldığınız takdirde 3 yetişkin, 1 öğrenci ve 1 çocuk olmak üzere sevdiklerinizle ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

6- Abone olduğumda kaç adet kitaba erişim sağlayabileceğim?

Elbooxs, başlangıç olarak sizlere 999 adet kitap sunmaktadır. Bu sayı, daha sonra artacaktır.

7- Sitenizde istediğim her türden kitabı bulabilecek miyim?

Kitaplarımız, toplamda 46 farklı kategori altında sınıflandırılmıştır. Romandan seyahatnamelere, kişisel gelişim kitaplarından nehir şöyleşilere kadar zengin kategorilerimiz bulunmaktadır. Sitemizde dilediğiniz türden kitapları bulabilir, farklı türleri de deneyebilirsiniz. 

8- Elbooxs, çocuklar için uygun mudur?

Çocuklarımız için özel olarak düzenlenmiş “Masal”, “Fabl” ve hepsini kapsayan “Çocuk Edebiyatı” kategorilerimiz mevcuttur. "Çocuk Edebiyatı" kategorisi şimdilik, toplamda 106 kitaptan oluşmakta ve bu kitapların 100 adeti hem dijital kitap hem sesli kitap hem de video olarak sizlere sunulmaktadır. Bu sayede çocuklarınız aynı masalı istedikleri zaman dijital kitap üzerinden okuyabilirken istedikleri zaman sesli olarak dinleyebilecek, istedikleri zaman ise renkli animasyonlarla video formatında izleyebileceklerdir.

9- Sitede var olan boyama kitaplarından nasıl faydalanabilirim?

“Etkinlik Kitapları”, “Soru Bankası” ve “Konu Anlatımlı Kaynak Kitaplar” kategorilerimiz özelinde abonelerimize ayda bir kez indirme hakkı verilmektedir. Siz de boyama kitaplarımızı indirebilir, kolaylıkla ve daha az maliyetli şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

10- Okumaya başladığım kitabı yarım bıraktığımda kaldığım yere nasıl geri döneceğim?

Elbooxs’taki her okuma süreciniz sonunda, “Kaydet ve Çık” butonuna tıkladığınız takdirde kaldığınız son sayfa kaydedilecek ve aynı işlemi tekrar edene dek sizin için saklı tutulacaktır. Yeniden giriş yaptığınızda ve kitabınızı açtığınızda kaldığınız yerden devam etme imkânı sunacaktır. Yarım kalan kitaplarınıza “Okumaya Devam Et” seçeneğinden erişebilirsiniz.